Ufak Tefek Cinayetler 11.Bölüm HD izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
38 Görüntülenme

Ufak Tefek Cinayetler 11.Bölüm HD izle

Ufak Tefek Cinayetler 11.Bölüm HD izle

Serhan'ın içeriye girmesindne sonra Sarmaşık'ta adeta deprem etkisi yaşanıyor. Oya, Merve ile Arzu'nun hayatlarında bu olay adeta soğuk rüzgarlar esmesine neden oluyor.

Özet: Serhan'ın içeriye girmesindne sonra Sarmaşık'ta adeta deprem etkisi yaşanıyor. Oya, Merve ile Arzu'nun hayatlarında bu olay adeta soğuk rüzgarlar esmesine neden oluyor. Arzu mesleğini, Merve Sarmaşık'ı Oya ise Serhan'dan olmak üzere. Bir tarafta kabul edip sonuçlarına razı gelmek var öbür tarafta ise bir çare bulup halletmeye çalışacaklar. Acaba istediklerini yerine getirebilecekler mi ? Serhan ise çaresiz bir durumda. Bu durumdan çıkmak için bir çare düşünmekte. Pelin ile Burcu'da ince bir plan içerisinde. Kimsesiz bir sarmaşık her ikisinin birden mutlu olmasına neden oluyor. Bakalım yaptıkları hesaplar sonuç verecek mi ?
Etiketler: Ufak Tefek Cinayetler 11.Bölüm izle, Ufak Tefek Cinayetler 11.Bölüm tek parça izle, Ufak Tefek Cinayetler 11.Bölüm hd izle, Ufak Tefek Cinayetler 9 ocak, Ufak Tefek Cinayetler son bölüm izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?