Siyah İnci 15.Bölüm izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
28 Görüntülenme

Siyah İnci 15.Bölüm izle

Siyah İnci 15.Bölüm izle

Annesinin hayatını kaybetmesinden sonra kontrolünü kaybeden Vural, Hazal'ı ömründeki vereceği en zor kararıyla yüzleştirir. Hazal babasının adını söyleyince Vural'ın kurduğu planda başlar.

Özet: Annesinin hayatını kaybetmesinden sonra kontrolünü kaybeden Vural, Hazal'ı ömründeki vereceği en zor kararıyla yüzleştirir. Hazal babasının adını söyleyince Vural'ın kurduğu planda başlar. Aziz'i polisler ele geçirir ve Canan'ı öldüren sorumlu kişi olarak sorguya alınır. Soruşturmayı yapan komserin elinde bulunan tüm kanıtlar Aziz'i hedef noktasına getirmektedir. Öbür tarafta ise Irmak ile Kenan yıldırım nikahı yaparlar ve hayatlarını birleştirirler. Hazal'da Vural ile olan bitenleri söylemek adına Kenan ile görüşür. Ancak Vural'ın kendisi için yapacağı sürprizi henüz bilmemektedir. Kenan'ın bundan sonraki hedefi ise Aziz'in masum olduğunu göstererek esas suçluyu bulmaktır. Acaba konuyu sonlandıracak esas kişi olan Ahmet, Ebru'yu ele verecek midir ? Acaba Kenan'a yine yalan yanlış şeyler mi anlatacaktır ?
Etiketler: Siyah inci 15.Bölüm izle, Siyah inci 15.Bölüm tek parça izle, Siyah inci 15.Bölüm hd izle, Siyah inci 11 ocak, Siyah inci son bölüm izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?