Şevkat Yerimdar 33.Bölüm izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
30 Görüntülenme

Şevkat Yerimdar 33.Bölüm izle

Şevkat Yerimdar 33.Bölüm izle

Mahallede Şevkat'in arkadaşları kendisine hanım köylü olduğunu söyleyip dalga geçince Şevkat bundan sonra Esin'in laflarını dinlememeye ve aksini yapmaya başlar.

Özet: Mahallede Şevkat'in arkadaşları kendisine hanım köylü olduğunu söyleyip dalga geçince Şevkat bundan sonra Esin'in laflarını dinlememeye ve aksini yapmaya başlar. Ancak Esin'in de geri kalmak gibi bir niyeti yoktur ve kendisine bir plan yapar. Avrupa'dan mahalleye insanlar gelir ve mahallenin kendilerine kardeş mahalle olup olmayacağına karar verecektir. Niko, mahalleyi kendilerine tanıtır ve Gizem'den destek alır. İşler karıştığı zamanda Niko ile Gizem başka bir mahalle gibi göstermeye çabalar. Bir zaman sonra artık işler içinden çıkılmaz bir hal alacaktır. İsmail ise şarkıcı olabilmek için çalışmalar yapmaktadır. Demo bir albüm yapar. Cuma ise konuya dahil olur ve kendisinin menajeri olmayı söyler. Bundan sonrasında İsmail'in türkücülük hayalleri Cuma'nın ellerindedir.
Etiketler: Şevkat Yerimdar 33.Bölüm izle, Şevkat Yerimdar 33.Bölüm tek parça izle, Şevkat Yerimdar 33.Bölüm hd izle, Şevkat Yerimdar 12 ocak, Şevkat Yerimdar son bölüm izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?