Kanatsız Kuşlar 4.Bölüm izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
102 Görüntülenme

Kanatsız Kuşlar 4.Bölüm izle

Kanatsız Kuşlar 4.Bölüm izle

Annelerinin kendilerinden sakladığı durumu öğrenen çocuklar büyük yıkım yaşarlar. Ahmet kalmaları için bir yer bakar. Fakat Ahmet'in getirdiği bu çözüm, babasıyla arasının limoni olması durumunu daha da arttırır.

Özet: Annelerinin kendilerinden sakladığı durumu öğrenen çocuklar büyük yıkım yaşarlar. Ahmet kalmaları için bir yer bakar. Fakat Ahmet'in getirdiği bu çözüm, babasıyla arasının limoni olması durumunu daha da arttırır. Nefise sonucu ne olacaksa olsun, evlatlarıyla bir olarak, başka bir ev tutmak ister. Halbuki Azime Nefise'nin villadan gitmesini istememektedir. Muzaffer'de git gide Nefise'ye karşı bağlanma hissiyatı beslemektedir. Nefise'ye büyük kıskançlık besleyen Muzaffer, ummadık anda bir karara vararak kendisinin şok olmasına neden olacak bir teklif sunar. Öbür taraftan Emel, Zeynep ile Onur'un git gide yakınlaşan durumlarından dolayı kıskançık duymaktadır. Onur'un Zeynep'e şirkette çalışması adına bir iş teklifinde bulunduğunu haber alan Emel, Zeynep'in şirkete girmesine mani olmak adına bir plan düşünür.
Etiketler: Kanatsız Kuşlar 4.Bölüm izle, Kanatsız Kuşlar 4.Bölüm tek parça izle, Kanatsız Kuşlar 4.Bölüm hd izle, Kanatsız Kuşlar 6 temmuz, Kanatsız Kuşlar son bölüm izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?