Kalp Atışı 2.Bölüm izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
89 Görüntülenme

Kalp Atışı 2.Bölüm izle

Kalp Atışı 2.Bölüm izle

Uzun zaman sonra Ali Asaf ile karşılaşan Eylül yıllar önceki duygularını yeniden yaşarken, hastanede bulunma sebebinide kafasından çıkarmayacaktır.

Özet: Uzun zaman sonra Ali Asaf ile karşılaşan Eylül yıllar önceki duygularını yeniden yaşarken, hastanede bulunma sebebinide kafasından çıkarmayacaktır. Büyükannesi adına adaleti yerine getirmek. Eylül, Gülayşe'nin ameliyatını yapan Sinan doktor ve Ali Asaf'a karşı saplantı derecesinde aşk yaşayan Bahar ile aynı yerdedir. Eylül'e karşı nefret hissini hala sürdüren Bahar, bundan sonrası için tehlikeli olmaya devam edecektir. Eylül olaylara karşı değişik ve etkili yaklaşımları sayesinde bütün hastanenin kendisine hayran olmasına neden olurken, kendisini bu zamana kadar koruyan, Ali Asaf'ın yakın arkadaşı olan Selim doktor ve hastanenin önemli cerrahlarından Oğuz'a karşı da etkisini gösterecektir. Ancak bu defa Ali Asaf'ın karşısına çıkan engellere takılmak ve Eylül'ü kaybetmek gibi bir düşüncesi yoktur. Çözüme kavuşmamış geçmiş, uzun zaman sonra her ikisinin karşısında dikilmiştir adeta.
Etiketler: Kalp Atışı 2.Bölüm izle, Kalp Atışı 2.Bölüm tek parça izle, Kalp Atışı 2.Bölüm hd izle, Kalp Atışı 7 temmuz, Kalp Atışı son bölüm izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?