Kalbimdeki Deniz 52.Bölüm izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
27 Görüntülenme

Kalbimdeki Deniz 52.Bölüm izle

Kalbimdeki Deniz 52.Bölüm izle

Alihan ve Deniz arasındaki gerginlik Ozan’ın velayet davası nedeniyle artacak, mahkemenin verdiği kararsa ipleri kopma noktasına getirecektir.

Özet: Alihan ve Deniz arasındaki gerginlik Ozan’ın velayet davası nedeniyle artacak, mahkemenin verdiği kararsa ipleri kopma noktasına getirecektir. Peki ya Mirat; bu duruma, Deniz’in gözleri önünde acı çekmesine daha fazla izin verebilecek midir? Okul gezisi sırasında ve dönüşte yaşananlar Ece, Mustafa, Yosef ve Figen için çok ciddi sonuçlar doğuracak, her biri kendilerini, hislerini sorgulayıp önemli kararlar almak zorunda oldukları bir eşikte bulacaktır. Hülya doğacak bebeğini düşünerek Nejat’la arasını iyi tutması gerektiğine karar verirken Şebnem ve Ünal buna engel olmak için ellerinden geleni yapacaktır. Fikriye’yse mahalleye gelen davetsiz bir misafir ve bu misafirin yol açtığı tatsız olaylar yüzünden kaybettiği hafızasına kavuşacaktır.
Etiketler: Kalbimdeki Deniz 52.Bölüm izle, Kalbimdeki Deniz 52.Bölüm tek parça izle, Kalbimdeki Deniz 52.Bölüm hd izle, Kalbimdeki Deniz 13 ocak, Kalbimdeki Deniz son bölüm

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?