istanbullu Gelin 32.Bölüm izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
40 Görüntülenme

istanbullu Gelin 32.Bölüm izle

istanbullu Gelin 32.Bölüm izle

Meydana gelen son gelişme konakta umulmadık bir birlikteliğin kurulmasına neden olur. Adem'in dahi hesap edemediği bir konu sonrasında Fikret kötü bir durumun içine doğru girer.

Özet: Meydana gelen son gelişme konakta umulmadık bir birlikteliğin kurulmasına neden olur. Adem'in dahi hesap edemediği bir konu sonrasında Fikret kötü bir durumun içine doğru girer. Dilara'nın ilettiği bir bilgiden sonra Süreyya büyük bir karamsarlığın içine doğru yol almaktadır. Begüm'ün yaptığı yemek için davet ve sonrasında meydana gelen olaylar Süreyya ve Faruk ikilisinin birbirlerine karşı duygu değişimleri yaşamalarına sebebiyet verir. Reyhan ile Esma'nın birbirlerine karşı bildikleri her ikisinin birden köşeye sıkışmasına neden. İkisi birden yapacakları restleşme sonrasında kendilerini kötü bir durumla yüzleşmek üzere bırakacaktır.
Etiketler: istanbullu Gelin 32.Bölüm izle, istanbullu Gelin 32.Bölüm tek parça izle, istanbullu Gelin 32.Bölüm hd izle, istanbullu Gelin 12 ocak, istanbullu Gelin son bölüm izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?