Hayat Sırları 6.Bölüm HD izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
72 Görüntülenme

Hayat Sırları 6.Bölüm HD izle

Hayat Sırları 6.Bölüm HD izle

Hakan, Mustafa'nın kapısına giderek kendisinin babası olduğunu söyler. Mustafa bu yüzleşme içindeyken Kemal ise İsmet'in parayı almadan yaralandığını anlatır.

Özet: Hakan, Mustafa'nın kapısına giderek kendisinin babası olduğunu söyler. Mustafa bu yüzleşme içindeyken Kemal ise İsmet'in parayı almadan yaralandığını anlatır. İnci, Mustafa'nın silahı olduğunu anlayınca İsmet'i vuran kişinin eşi olduğunu düşünür. Halbuki Mustafa evladının peşindeyken İsmet'i yaralayan kişiyi hayal bir şekilde görmüştür. Eşinin davranışlarından şüphe duyan İnci, Zafer'e kendisini takip ettirir. Kemal, Banu'nun edindiği parayı götürür ve kızın babasına verir. Banu, her geçen gün içinde aşk yaşadığı Kemal'e duygularını söylemeyi başaramaz. Bu sırada Kemal, kafede görüştüğü Tuba'nın etkisi altına girmiştir. Kemal'in Tuba'ya bu şekilde ilgi göstermesi ise Banu'yu çok üzer. Mustafa ile görüşen Hakan ise üzüntülü bir hal içinde eve gider. Annesinden olan bitenleri gizleyecektir. Bir sonraki gün Hakan, Mustafa'nın kendisi hakkında olanları ailesine anlatmatığını öğrenerek Mustafa için iyiden iyiye bilenir. Hakan her geçen bozulan psikolojik hal içinde son adımı atmasını sağlar. Ayşen Kuzgun'lara sıkıntı vermek için Zafer'i kullanarak Mustafa için iyi görünmeyi sürdürür. Melek ise eşini Ayşen'den kıskanır. Herşeyi birbirine katan Ayşenden dolayı Kuzgunlar, kızlarının Burak ile geçmişte arasında birşeyler geçtiğini öğrenir.
Etiketler: Hayat Sırları 6.Bölüm izle, Hayat Sırları 6.Bölüm tek parça izle, Hayat sirlari 6 bolum izle, Hayat Sırları 5 aralık, Hayat Sırları son bölüm izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?