Dolunay 2.Bölüm HD izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
43 Görüntülenme

Dolunay 2.Bölüm HD izle

Dolunay 2.Bölüm HD izle

Ferit'in evinde geçirdiği gece sonrasında Nazlı büyük bir şaşkınlık yaşayarak gözlerini açar. Bir sonraki gün meydana gelen olaylar ise her ikisi adına da süprizlerin yaşanmasına neden olur.

Özet: Ferit'in evinde geçirdiği gece sonrasında Nazlı büyük bir şaşkınlık yaşayarak gözlerini açar. Bir sonraki gün meydana gelen olaylar ise her ikisi adına da süprizlerin yaşanmasına neden olur. Bundan böyle Nazlı ile Ferit birbirlerine karşı farklı bakmaya başlarlar. Öbür taraftan da Deniz'in Nazlı için olan ilgisi her geçen gün biraz daha fazlalaşmaktadır. Küçük Bulut'un Nazlı için beslediği sevginin farkına varan Zeynep ile Demir'de bu yüzden çocuklarını Nazlı ile görüştürmek ister. Bu şekilde Nazlı, Ferit pek hoşlanmasa bile etrafındaki insanlarla muhabbetini arttırır. Asuman yaptıklarıyla Nazlı'nın yine zor duruma düşmesine neden olur. Tüm bu olaylar meydana gelirken sürpriz bir gelişme Nazlı ile Ferit ikilisinin hayatlarında bomba etkisi yaratır.
Etiketler: Dolunay 2.Bölüm izle, Dolunay 2.Bölüm tek parça izle, Dolunay 2.Bölüm hd izle, Dolunay 11 temmuz, Dolunay son bölüm izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?