Dolunay 1.Bölüm HD izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
166 Görüntülenme

Dolunay 1.Bölüm HD izle

Dolunay 1.Bölüm HD izle

Başarılı bir iş adamı olan Ferit Aslan, işinde mükemmeliyetçi ve düzenlidir aynı durumu evinde de aramaktadır. Kendisi eve gelmeden önce yemeğini hazır edecek bir aşçısı vardır.

Özet: Başarılı bir iş adamı olan Ferit Aslan, işinde mükemmeliyetçi ve düzenlidir aynı durumu evinde de aramaktadır. Kendisi eve gelmeden önce yemeğini hazır edecek bir aşçısı vardır. Ancak Ferit'in katı kurallarından dolayı çoğu aşçı kısa süre içerisinde kaçmaktadır. Gastronomi bölümünde okuyan Nazlı ise kardeşi ve arkadaşıyla beraber yaşam sürdüğü evini geçindirebilmek için bir iş bulmak zorundadır. Fakat katı duruşu nedeniyle bulduğu işlerde uzun süre çalışması mümkün olmamıştır. Birbirlerine tamamen zıt olan bu ikili Ferit'in mutfağında denk gelmiş olurlar. İlk başlarda didişme şeklinde geçen bu çalışma günleri daha sonra Nazlı'nın mutfaktaki başarısından dolayı düzelir. Uzun soluklu bir iş olacak gibi görünmektedir. ve ayın dolunay olduğu zamanda ikili bir anda kendilerini aşkın ortasında bulurlar. Fakat sevda denen şey, önemli iş durumlarından da mutfaktaki yemek durumlarında da daha sıkıntılı bir durumdur. Meydana gelen yanlış anlaşımalardan dolayı bir gece dolunayın olduğu zamanda içinden çıkılmaz hal bir durumun içerisinde buluverirler kendilerini.
Etiketler: Dolunay 1.Bölüm izle, Dolunay 1.Bölüm tek parça izle, Dolunay 1.Bölüm hd izle, Dolunay 4 temmuz, Dolunay son bölüm izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?