Deli Gönül 3.Bölüm izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
114 Görüntülenme

Deli Gönül 3.Bölüm izle

Deli Gönül 3.Bölüm izle

Kadir, Türkan ile hayatını birleştirerek Şükran'ı elde edebilmek adına önemli bir girişimde bulunmuş olur. Ancak Şükran'ı tekrar elde etmek çok kolay olmayacak gibi görünmektedir.

Özet: Kadir, Türkan ile hayatını birleştirerek Şükran'ı elde edebilmek adına önemli bir girişimde bulunmuş olur. Ancak Şükran'ı tekrar elde etmek çok kolay olmayacak gibi görünmektedir. Öbür taraftan Kadir, Fatmanur'un hayatını kaybettiği gerçeğiyle yüzleşmek zorunda kalacaktır. Kendisinin Fatmanur için hissettiği özlem ile yaptığı hareketler, Hayri adına tehlikeli durumların yaşanmasına neden olacaktır. Planının sekteye uğramasından endişe duyan Hayri, Fatmanur'un evlilik durumunu hızlandırarak, Fatmanur'da Ahmet ile düşündüğü evliliğin çabuk bir şekilde gerçekleşmesi karşısında, kuşkusuz ki ailesinin kendisi için yazdığı kadere doğru ilerleyecektir. Ahmet'de annesi ile Fatmanur'un ailesini tanıştırma konusunda problem yaşayacaktır. Bu olaydan sonra ortaya çıkan gerginlik, Ahmet'in her zaman olduğu gibi yakın çevresini kırmasıyla nihayete erecektir.
Etiketler: Deli Gönül 3.Bölüm izle, Deli Gönül 3.Bölüm tek parça izle, Deli Gönül 3.Bölüm hd izle, Deli Gönül 17 temmuz, Deli Gönül son bölüm izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?